czyli moje wycieczki i ulubione miejsca okraszone zdjęciami.

lis

10

Nowości.

Autor: Marian Maroszek

Witaj Wędrowcze.

Poniżej znajdziesz spis najbardziej aktualnych nowości, istnieje także archiwum wszystkich wpisów. Przede wszystkim są to relacje z ostatnich wycieczek, zachęcam jednak także do odwiedzenia działu pod tytułem Koszalin i okolice, który to w najbliższym czasie zostanie intensywnie zaktualizowany, szczególnie jeśli chodzi o zdjęcia ciekawych zakątków w tych okolicach. Zapraszam do przeglądania i komentowania:

10 komentarzy

Koszalin i okolice – dział, który interesuje mnie najbardziej. I będzie intensywnie zaktualizowany? Porządna dawka pięknych zdjęć? Biorę w ciemno, już nie mogę się doczekać 🙂 Tymczasem kategorię wrzucam do RSSa.
Pozdrawiam

Witaj,

regularnie wrzucam tu coś z przeszłości – nazwijmy to „z szuflady”. Niestety w tym roku aparat więcej leżał w szafie, niż był ze mną, ale po założeniu tej stronki mam więcej motywacji. Czy zdjęcia piękne? Nie mnie to oceniać, jednak artysta to ze mnie nie jest, brakuje mi dobrego oka, wyczucia kadru itp., więc raczej do National Geographic nie trafię. Tym niemniej jako fotki turystyczne powinny być ok. Zresztą takie jest założenie strony – ktoś chce zjawić się w tych okolicach i może rzucić okiem na najpopularniejsze miejsca. A że sporo śmigam po lasach i łąkach, tak pieszo, jak i na rowerze, to jest z czego czerpać.

Pozdrawiam.

Bez przesady z tą skromnością. Twoje zdjęcia wielokrotnie i (chyba bez Twojej zgody) ilustrowały nasze miasto w różnych publikacjach, a to chyba o czymś świadczy? Na nagrodę NC też bym nie liczył, ale przecież nie o to chyba chodzi. Ważne, że robisz to, co lubisz, w czym jesteś dobry i na co jest zapotrzebowanie u ludzi. Skoro np. mi, innym internautom i urzędnikom fotki się podobają, to bardzo dobrze. Wielu fotografujących u nas nie ma, a robiących to przyzwoicie jeszcze mniej. Wierz mi, masz co pokazać, musisz tylko to przyjąć do wiadomości, wyjść z tym do ludzi. Kto wie, może na zdjęciach zarobisz na serwer, nowy rower czy wypasioną lustrzankę? 🙂
Powodzenia

„Bez przesady z tą skromnością.”

Jaka tam skromność – realista jestem i tyle. I mam odrobinę samokrytycyzmu 😉 .

„Twoje zdjęcia wielokrotnie i (chyba bez Twojej zgody) ilustrowały nasze miasto w różnych publikacjach, a to chyba o czymś świadczy?”

No nie żartuj – serio? Raczej nie moje – nie spotkałem się z tym przynajmniej, choć nie ukrywam – nie śledzę. Możesz linkiem/skanem rzucić? Z ciekawości, sądzić się raczej nie będę 😉 .

Dzięki za ciepłe słowa. Jak się uda na tym zarobić, to narzekać nie będę, jednak to raczej hobbystyczne przedsięwzięcie.

Pozdrawiam.

Może i się pomyliłem, a może nie – trudno mi to teraz zweryfikować. Rzeczywiście jedno źródło, które sprawdziłem wykorzystało nie swoje fotki, ale też nie Twoje, jak błędnie byłem przekonany.

Cześć,
no muszę przyznać, że kawał dobrej roboty panie kolego.
Szacuneczek.
Brakuje mi tylko takich „naszych” zlotowych wojaży .
Swoją drogą jak byłem w Koszalinie to nie chciałeś mi zrobić takiej wycieczki po „okolicach”

No nie wiem, nie wiem jak do tego podchodzić.

Pozdrawiam 😉

Witaj Zbychu!!!

Dzięki za miłe słowo. Zlotowych wolę nie umieszczać – za dużo cenzury by wymagały 🙂 . Co do wycieczki – pewnie jeszcze nie raz zawitasz nad polskie morze, to coś wykombinujemy. Zapraszam.

Trzymaj się.

Cześć kolego sympatyczny. Wielce nie pocieszonym był, żeś nie zawitał do Zamku na Skale. Muszę przyznać, że zlot nie wyglądał tak ja zawsze bez Was.
Mówię tu o Tobie, Adasiu,sDarze, Magiku.
Jedynie Fiesta trzymał wazon 😛 nie było też goldena niestety.

Cóż obyśmy się spotkali za rok. Choć ja jestem nad morzem w Mrzeżynie w tym roku od 05 do 12 sierpnia.
A najważniejsze napisz mi nr nowy do siebie. Bo jakoś nie zapisałem ostatnio.

Manioo daj znak życia jakiś, bo się już martwimy. Nie odpisujesz na sms i nie odbierasz telefonu. Co jest?

manioo pozdrawiny z zamku na skale ekipa fiesta

Skomentuj wpis